MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Banka Adı: Türkiye İş Bankası

Şube Adı : Narlıdere / İzmir

Şube Kodu : 3435

Hesap Adı: İbrahim Özkaraca

IBAN : TR53 0006 4000 0013 4350 5680 73


Banka Adı: Garanti Bankası

Şube Adı : Narlıdere / İzmir

Şube Kodu : 1156

Hesap Adı: İbrahim Özkaraca

IBAN : TR86 0006 2001 1560 0006 2988 78


Banka Adı: Ziraat Bankası

Şube Adı : Güzelbahçe / İzmir

Hesap Adı: İbrahim Özkaraca

IBAN : TR15 0001 0016 2501 3379 5150 06


 

Ürün iade istekleri Tüketicinin Korunması Kanunu ve Yönetmeliği hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur.

İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir.

İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 1-7 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.

 

Değişim işlemi sadece İzmir Mağazamızdan yapılmakta olup internet üzerinden almış olduğunuz ürün/ürünler için iade işlemi yapılmaktadır.

Öncelikle üye girişi yapınız.

Üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan “Hesabım” yazısının üzerinde geldiğinizde çıkan “Siparişlerim” sekmesini tıkalyınız

İade etmek istediğiniz ürün hangi siparişinize ait ise o siparişe ait sipariş numarasını tıklayınız.

Açılan sayfada siparişiniz için “İade Talebi Oluştur” butonunu tıklayıp yönergeleri takip ediniz.

İade talebi oluşturduğunuz ürün/ürünleri faturayla birlikte ücretsiz olarak Sürat Kargo 1222425821 anlaşma kodu ile aşağıdaki iade adresimize gönderebilirsiniz.

 

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

Sürpriz paket ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Maltepe Mh. Mithatpaşa Cd. No:151/A Güzelbahçe İZMİR